JuiceBack bedrukken met logo

Een 3-in-1 oplaadkabel (USB-C, Lightning en Micro-USB) die alleen stroom doorlaat, bedrukt met jullie logo. Vanaf 100 stuks, geleverd binnen 1 tot 2 weken na akkoord op het ontwerp.

Wat is een JuiceBack Data Blokkerende Oplaadkabel?

De JuiceBack is een universele oplaadkabel die dataverkeer blokkeert als je je smartphone oplaadt bij openbare USB-oplaadpunten. Je telefoon laadt op, maar niemand kan via de kabel bij je persoonlijke gegevens, op luchthavens, in hotellobby's of in winkelcentra.

Instanties zoals de FBI waarschuwen reizigers om hun telefoon niet zomaar aan openbare USB-oplaadpunten te hangen. Met de JuiceBack hoef je niet meer te kiezen tussen een lege batterij en je privacy.

Overzicht van Juiceback bedrukken

Zorg dat je klanten en zakenrelaties overal veilig hun smartphone of tablet kunnen opladen. Geef ze privacybescherming met een JuiceBack, bedrukt met jullie logo.

  • Universele 3-in-1 oplaadkabel met datablokkering: USB-C, Lightning (iPhone 14 en ouder, oudere iPads) en Micro-USB
  • Vanaf € 2,70 per stuk (10.000 stuks)
  • Levering meestal binnen 1 tot 2 weken na akkoord op het ontwerp
  • Gratis hulp bij het ontwerp
  • Eigen JuiceBack met logo vanaf 100 stuks

Ontvang een offerte en een gratis sample

Prijsoverzicht

Aantal stuksPrijs per stuk
100€ 11,45
250€ 7,50
500€ 5,35
1.000€ 4,20
2.500€ 3,85
5.000€ 3,10
10.000€ 2,70
> 10.000Op aanvraag

Prijzen per stuk, inclusief jullie logo. Levering meestal binnen 1 tot 2 weken na akkoord op het ontwerp.

Neem contact op!

Wesley van Spy-Fy helpt je graag met je zakelijke aanvraag.

wesley@spy-fy.com

+31 (0)24 23 40 244

Vul het formulier in of plan een gesprek in en ontvang een gratis mock-up en sample.

Deze klanten gingen je voor

Sluit je aan bij de bedrijven en organisaties waarmee we al werkten.

Waarom heb je een JuiceBack data blokkerende kabel nodig?

Stel je voor dat je op reis bent of een druk evenement bijwoont en dat de batterij van je telefoon bijna leeg is. Je vindt een openbaar oplaadstation op het vliegveld, in een café of in een conferentiezaal en sluit je telefoon aan. Maar heb je nagedacht over de veiligheid van deze openbare oplaadpoorten? Uit onderzoek blijkt dat sommige stations ongeautoriseerde gegevensoverdracht of zelfs malware toegang kunnen geven tot uw apparaat.

Een JuiceBack data blokkerende kabel biedt de perfecte oplossing. Deze zorgt ervoor dat er alleen stroom naar uw apparaat gaat tijdens het opladen, waardoor gegevensoverdracht volledig wordt geblokkeerd. Met deze kabel kun je vol vertrouwen je telefoon opladen zonder dat je je zorgen hoeft te maken dat je persoonlijke bestanden, foto's of informatie in gevaar komen.

Wat onderscheidt de JuiceBack kabel van een gewone USB-gegevensblokker?

Een USB data blocker is een tussenstuk dat je tussen je eigen kabel en het oplaadpunt plaatst. De JuiceBack combineert beide in één kabel met een 3-in-1 ontwerp: USB-C, Lightning (iPhone 14 en ouder) en Micro-USB. Zo werkt hij met de meeste telefoons, tablets en powerbanks, zonder extra tussenstuk.

Kan de JuiceBack kabel worden bedrukt met een logo?

Ja, de JuiceBack kabel kan worden gepersonaliseerd met het logo van uw merk, in kleur afgedrukt op beide zijden van de connector. Elke kabel wordt ook geleverd met een speciaal ontworpen kaart met instructies voor het gebruik, waardoor het een professioneel en praktisch promotieartikel is. De JuiceBack-kabel is perfect voor giveaways, relatiegeschenken of merkcampagnes en combineert functionaliteit met uw unieke merkidentiteit.

FAQ

De meest gestelde vragen over zakelijk bestellen.

Onze klantenservice is beschikbaar van maandag tot en met vrijdag: 08:00 - 20:30 uur. Gemiddelde responstijd: 24 uur

Onze producten

Relatiegeschenken met logo

USB data blocker bedrukken met jullie logo

  • Blokkeert dataverkeer tijdens het opladen: alleen stroom komt erdoor
  • Logo in full colour aan beide kanten, plus een eigen kaartje met handleiding
  • USB-A en USB-C (A-A, A-C, C-A, C-C), vanaf 100 stuks

Faraday bags voor bedrijven, met of zonder logo

  • Labgetest: gemiddeld 70 dB demping (30 MHz tot 6 GHz)
  • Onbedrukt vanaf 1 stuk, met jullie logo vanaf 25 stuks
  • Gratis ontwerphulp en een gratis sample

Privacy Kit bedrukken met jouw logo

  • Op maat gemaakte webcam cover
  • USB data blocker
  • RFID-blokkerende kaart
  • Brochure met jouw merkuitstraling